Subsite (2.0.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Value
lt: Reikšmė

en: Weight
lt: Svoris

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: Menus
lt: Meniu

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: Upload icon image
lt: Įkelti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Nariai su %outline-perm teisėmis gali kurti bet kurio tipo turinį.

en: Administer book outlines
lt: Administruoti knygos apybraižą

en: Add content and child pages to books
lt: Pridėti turinį ir dukterinius puslapius į knygas

en: View printer-friendly books
lt: Žiūrėti knygų spausdinimo versijas

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
lt: Žiūrėti knygos puslapį ir visus jos subpuslapius kaip vieną dokumentą tam, kad būtų lengviau spausdinti. Tai gali pareikalauti daug resursų.

en: The logo could not be uploaded.
lt: Logotipo neįmanoma įkelti.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Logo path
lt: Logotipo kelias
