Subsite (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Value
ne: मान

en: Weight
ne: वजन

en: Unknown export format.
ne: अज्ञात निर्यात ढाँचा।

en: Menus
ne: मेनु

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग
