Subsite (2.0.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Weight
nl: Gewicht

en: Theme
nl: Thema

en: Unknown export format.
nl: Onbekend exportformaat.

en: Menus
nl: Menu's

en: Book navigation block display
nl: Blokweergave van de boeknavigatie

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram

en: Show block on all pages
nl: Blok op alle pagina's weergeven

en: Show block only on book pages
nl: Blok alleen op boekpagina's weergeven

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
nl: Indien <em>Blok op alle pagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok de automatisch gegenereerde menu's voor alle boeken van de site bevatten. Indien <em>Blok alleen op boekpagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok enkel die menu's bevatten die overeenkomen met de huidige pagina in het boek. Wanneer de huidige pagina geen deel uitmaakt van een boek, zal er geen blok getoond worden. <em>Paginaspecifieke zichtbaarheidsinstellingen</em> of andere zichtbaarheidsinstellingen kunnen aanvullend gebruikt worden om dit blok selectief weer te geven.

en: Upload icon image
nl: Pictogramafbeelding laden

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw snelkoppelingspictogram te uploaden.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht %outline-perm kunnen alle inhoudstypen toevoegen.

en: Administer book outlines
nl: Boekstructuren beheren

en: Add content and child pages to books
nl: Nieuw pagina's en subpagina's aan boeken toevoegen

en: View printer-friendly books
nl: Boeken printervriendelijk weergeven

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
nl: Bekijk een boekpagina en al zijn subpagina's als een enkel document om het eenvoudig te kunnen printen. Kan ten koste gaan van de prestaties.

en: The logo could not be uploaded.
nl: Het logo kon niet worden geüpload.

en: The favicon could not be uploaded.
nl: Het favicon kon niet worden geüpload.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Logo path
nl: Logopad
