Subsite (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Weight
nn: Vekt

en: Unknown export format.
nn: Ukjent eksportformat.

en: Menus
nn: Menyar

en: Book navigation block display
nn: Vising av blokk for navigering i bøker

en: Show block on all pages
nn: Vis blokka på alle sider

en: Show block only on book pages
nn: Vis blokka bare på boksider

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
nn: Dersom <em>Vis blokka på alle sider</em> er vald, vil blokka innehalde menyar (oppretta automatisk) for alle bøkene på nettstaden. Dersom <em>Vis blokka bare på boksider</em> er vald, vil blokka bare innehalde menyen for den boka som blir vist. Dersom sida som blir vist ikkje tilhører ei bok, vil blokka ikkje bli vist. Du kan bruke <em>Sidespesifikke innstillingar for visning</em> eller andre visningsinnstillingar for meir detaljera styring av kor blokka skal visast.
