Subsite (2.0.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Value
oc: Valor

en: Weight
oc: Pes

en: Theme
oc: Tèma

en: Unknown export format.
oc: Format d'expòrt desconegut.

en: Menus
oc: Menús

en: Book navigation block display
oc: Afichatge del blòt d'estructura de libre

en: Path to custom icon
oc: Camin cap a l'icòna personalizada

en: Show block on all pages
oc: Veire lo blòt sus totas las paginas

en: Show block only on book pages
oc: Afichar lo blòt sols a las paginas de libre

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
oc: Se <em>Aficha lo blòt a totes las paginas</em> es seleccionat, lo blòt contindrà los menús generats automaticament per totes los libres del site. Se <em>Aficha lo blòt sols a las paginas de libre</em> es seleccionat, lo blòt contindrà sols lo menú corresponent a la pagina de libre actual. En aqueste cas, se la pagina actual es pas d'un libre, lo blòt es pas aficharà. Les <em>Configuracions específiques de visibilitat de paginas</em> o autres configuracions de visibilitat pòdon èsser usadas a mai a mai de la forma seleccionada per afichar aqueste blòt.

en: Upload icon image
oc: Transferir l'icòna

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
oc: S'avètz pas un acorchi al servidor, utilizatz aqueste camp per transferir vòstra icòna d'acorchi.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
oc: Los utilizaires amb los dreits %outline-perm pòdon apondre totes los tipes de contengut.

en: Administer book outlines
oc: Administrar las estructuras del libre

en: Add content and child pages to books
oc: Apondètz de contengut e de paginas filhas als libres

en: View printer-friendly books
oc: Veire los libres en version imprimibla

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
oc: Accediu a una pagina de libre e totas sas sospaginas coma un sol document per ne facilitar l'impression. La performància pòt èsser demesida.

en: The logo could not be uploaded.
oc: Se pòt pas cargar lo lògo.

en: The favicon could not be uploaded.
oc: Se pòt pas cargar lo favicon.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
