Subsite (2.0.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Value
sk: Hodnota

en: Weight
sk: Váha

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Unknown export format.
sk: Neznámy typ formátu pre export.

en: Menus
sk: Menu

en: Book navigation block display
sk: Zobraziť navigáciu knihy

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: Show block on all pages
sk: Zobraziť blok na všetkých stránkach

en: Show block only on book pages
sk: Zobraziť blok iba na stránkach knihy

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
sk: Ak je vybraná voľba <em>Zobraziť blok na všetkých stránkach</em>, blok bude obsahovať automaticky generované menu pre všetky knihy webu. Ak je vybrané <em>Zobrazit bloky iba na stránkach knihy</em>, blok bude obsahovať iba menu aktuálnej knihy. V tomto prípade, ak práve zobrazovaná stránka nie je súčasťou knihy, blok sa nezobrazí. Ďalšie možnosti kontroly zobrazenia bloku sú na stránke <em>Špecifické nastavenie viditeľnosti pre stránku</em>.

en: Upload icon image
sk: Nahrať obrázok ikony

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
sk: Pokiaľ nemáte priamy prístup na server, použite toto pole pre nahratie ikony webu na server.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
sk: Používatelia s oprávnením %outline-perm môžu pridať akýkoľvek typ obsahu.

en: Administer book outlines
sk: Spravovať osnovy kníh

en: Add content and child pages to books
sk: Pridať obsah a zviazané strany do kníh

en: View printer-friendly books
sk: Zobraziť knihy optimalizované pre tlač

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
sk: Zobraziť stranu knihy a jej podstrany ako jeden dokument pre jednoduchšiu tlač. Môže byť náročné na výkon.

en: The logo could not be uploaded.
sk: Logo nemôže byť nahrané.

en: The favicon could not be uploaded.
sk: Favicon nemôže byť nahraná.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Logo path
sk: Cesta k logu
