Subsite (2.1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Value
ca: Valor

en: Weight
ca: Pes

en: Theme
ca: Tema

en: Unknown export format.
ca: El format d'exportació és desconegut.

en: Menus
ca: Menús

en: Book navigation block display
ca: Visualització del bloc de navegació del llibre

en: Path to custom icon
ca: Camí a la icona personalitzada

en: Show block on all pages
ca: Mostrar el bloc a totes les pàgines

en: Show block only on book pages
ca: Mostrar el bloc sols a les pàgines de llibre

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
ca: Si <em>Mostra el bloc a totes les pàgines</em> està seleccionat, el bloc contindrà els menús generats automàticament per a tots els llibres del lloc. Si <em>Mostra el bloc sols a les pàgines de llibre</em> està seleccionat, el bloc contindrà sols el menú corresponent a la pàgina de llibre actual. En aquest cas, si la pàgina actual no és d'un llibre, el bloc no es mostrarà. Les <em>Configuracions específiques de visibilitat de pàgines</em> o altres configuracions de visibilitat poden ser usades a més a més de la forma seleccionada per mostrar aquest bloc.

en: Upload icon image
ca: Carrega la icona

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
ca: Si no teniu accés directe als fitxers del servidor, utilitzeu aquest camp per carregar la vostra icona drecera.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
ca: Els usuaris amb el permís %outline-perm poden afegir tots els tipus de contingut.

en: Administer book outlines
ca: Administra els esquemes dels llibres

en: Add content and child pages to books
ca: Afegeix contingut i pàgines filles als llibres

en: View printer-friendly books
ca: Accedeix a la versió per a imprimir dels llibres

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
ca: Accediu a una pàgina d'un llibre i a totes les seves subpàgines com un sol document per a facilitar-ne la impressió. Pot ser pesat en temes de rendiment.

en: The logo could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el logotip.

en: The favicon could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el favicon.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Logo path
ca: Camí del logotip
