Subsite (2.1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Value
cs: Hodnota

en: Weight
cs: Váha

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Unknown export format.
cs: Neznámý typ formátu exportu.

en: Menus
cs: Menu

en: Book navigation block display
cs: Zobrazení navigačního bloku knihy

en: Path to custom icon
cs: Cesta k volitelné ikoně

en: Show block on all pages
cs: Zobrazit blok na všech stránkách

en: Show block only on book pages
cs: Zobrazit blok pouze na stránkách knihy

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
cs: Pokud je vybrána volba <em>Zobrazit blok na všech stránkách</em>, blok bude obsahovat automaticky generované menu pro všechny knihy webu. Pokud je vybráno <em>Zobrazit bloky pouze na stránkách knihy</em>, blok bude obsahovat pouze nabídku aktuální knihy. V tomto případě, pokud právě zobrazovaná stránka není součástí knihy, blok se nezobrazí. Další možnosti kontroly zobrazení bloku jsou na stránce <em>Nastavení viditelnosti specifické pro stránku</em>.

en: Upload icon image
cs: Nahrát obrázek ikony

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
cs: Pokud nemáte přímý přístup na server, použijte toto pole k nahrání ikony webu na server.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
cs: Uživatelé s oprávněním %outline-perm mohou přidávat veškeré typy obsahu.

en: Administer book outlines
cs: Administrace osnov knih

en: Add content and child pages to books
cs: Přidat obsah a podstránky do knih

en: View printer-friendly books
cs: Zobrazit knihy v tisknutelné podobě

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
cs: Zobrazit stránku knihy včetně všech podstránek jako jeden dokument vhodný k bezproblémovému vytištění. Může to být velmi náročné na výkon počítače.

en: The logo could not be uploaded.
cs: Logo nelze nahrát.

en: The favicon could not be uploaded.
cs: Favicon nelze nahrát.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Social media
cs: Sociální média

en: Logo path
cs: Cesta k logu
