Subsite (2.1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Value
el: Αξία

en: Weight
el: Βάρος

en: Theme
el: Θέμα

en: Unknown export format.
el: Άγνωστος μορφότυπος εξαγωγής.

en: Menus
el: Μενού

en: Book navigation block display
el: Εμφάνιση μπλοκ πλοήγησης βιβλίου

en: Path to custom icon
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο εικονίδιο

en: Show block on all pages
el: Το μπλοκ να εμφανίζεται σε όλες τις σελίδες

en: Show block only on book pages
el: Το μπλοκ να εμφανίζεται μόνο σε σελίδες βιβλίου

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
el: Αν επιλέξετε <em>Εμφάνιση του μπλοκ πλοήγησης σε όλες τις σελίδες</em>, το μπλοκ θα περιέχει αυτομάτως μενού για όλα τα βιβλία του ιστοτόπου. Αν επιλέξετε <em>Εμφάνιση του μπλοκ μόνο σε σελίδες βιβλίου</em>, το μπλοκ θα περιέχει μόνο το μενού που αντιστοιχεί στη συγκεκριμένη σελίδα βιβλίου. Σε αυτήν την περίπτωση, αν η σελίδα δεν είναι σελίδα βιβλίου, το μπλοκ δεν θα εμφανιστεί καθόλου. Οι <em>Ρυθμίσεις εμφάνισης σελίδας βιβλίου</em> και άλλες ρυθμίσεις εμφάνισης μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε συνδυασμό.

en: Upload icon image
el: Ανέβασμα αρχείου εικονιδίου

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
el: Αν δεν έχετε άμεση πρόσβαση στο σύστημα αρχείων του διακομιστή, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να ανεβάσετε το εικονίδιο συντόμευσής σας.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
el: Οι χρήστες με την άδεια %outline-perm μπορούν να προσθέτουν όλους τους τύπους περιεχομένου.

en: Administer book outlines
el: Διαχείριση διάρθρωσης βιβλίου

en: Add content and child pages to books
el: Προσθήκη περιεχομένου και θυγατρικών σελίδων σε βιβλία

en: View printer-friendly books
el: Πρόσβαση βιβλίων στην εκτυπώσιμη μορφή

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
el: Προβολή μιας σελίδας βιβλίου και όλων των θυγατρικών της ως ένα απλό κείμενο για ευκολία στην εκτύπωση. Μπορεί να υπάρξει μειωμένη απόδοση.

en: The logo could not be uploaded.
el: Το λογότυπο δεν μπόρεσε να αποσταλεί.

en: The favicon could not be uploaded.
el: Το favicon δεν μπόρεσε να αποσταλεί.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Logo path
el: Διαδρομή λογότυπου
