Subsite (2.1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Value
et: Väärtus

en: Weight
et: Kaal

en: Theme
et: Teema

en: Unknown export format.
et: Tundmatu ekspordi vorming.

en: Menus
et: Menüüd

en: Book navigation block display
et: Raamatu navigatsiooni ploki kuvamine

en: Path to custom icon
et: Kohandatud ikooni asukoht

en: Show block on all pages
et: Ploki näitamine kõigil lehtedel

en: Show block only on book pages
et: Ploki näitamine ainult raamatu lehtedel

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
et: Kui <em>näita plokki kõigil lehtedel</em> on valitud, siis sisaldab plokk kõigi raamatute automaatselt genereeritud menüüsid. Kui <em> näita plokki ainult raamatu lehekülgedel</em> on valitud, siis kuvab plokk ainult avatud raamatu menüüd. Kui vaadeldav leht ei kuulu ühtegi raamatusse, siis sellisel juhul plokki üldse ei kuvata. <em>Lehepõhised nähtavuse seaded</em> võimaldavad ploki kuva veel täiendavalt häälestada.

en: Upload icon image
et: Laadi üles ikoonipilt

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma otsetee ikoon üles laadida.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
et: Kasutajad, kellel on %outline-perm ligipääsuõigus, saavad lisada kõiki sisutüüpe.

en: Administer book outlines
et: Raamatu struktuuri haldamine

en: Add content and child pages to books
et: Lisa raamatutele sisu ning alamlehekülgi

en: View printer-friendly books
et: Vaata printerisõbralikke raamatuid

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
et: Raamatu lehekülge koos alamlehtedega vaadeldakse printimise lihtsustamiseks ühe dokumendina. Võib mõjutada lehe jõudlust.

en: The logo could not be uploaded.
et: Logo ei olnud võimalik üles laadida.

en: The favicon could not be uploaded.
et: Favicon´i ei olnud võimalik üles laadida.

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Logo path
et: Logo teekond
