Subsite (2.1.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Value
km: តម្លៃ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Unknown export format.
km: មិន​ស្គាល់​ទ្រង់ទ្រាយ​នាំចេញ ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Book navigation block display
km: ការ​បង្ហាញ​ប្លុក​រុក​រក​សៀវភៅ

en: Path to custom icon
km: ផ្លូវ​ទៅ​រូប​តំណាង​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Show block on all pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​លើ​គ្រប់​ទំព័រ

en: Show block only on book pages
km: បង្ហាញ​ប្លុក​តែ​លើ​ទំព័រ​សៀវភៅ​ប៉ុណ្ណោះ

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
km: បើសិនជា​បាន​ធីក <em>បង្ហាញ​ប្លុក​លើ​គ្រប់​ទំព័រ</em> នោះ​ប្លុក​នឹង​មាន​ម៉ឺនុយ​ដែល​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​សម្រាប់​សៀវភៅរបស់​តំបន់​បណ្តាញ​ទាំងអស់​ដោយស្វ័យប្រវត្តិ ។ បើសិនជា​បាន​ធីក <em>បង្ហាញ​ប្លុក​តែ​នៅលើ​ទំព័រ​សៀវភៅ​ប៉ុណ្ណោះ​</em> នោះ​ប្លុក​នឹង​មាន​តែ​ម៉ឺនុយ​មួយ​ដែល​ទាក់ទង​នឹង​សៀវភៅ​ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន ។ ក្នុង​ករណីនេះ​ បើសិនជា​ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន​មិនមាន​ក្នុង​សៀវភៅ​ទេ នោះ​ក៏​គ្មាន​ប្លុក​ដែល​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ដែរ ។ <em>ការកំណត់​ភាព​មើលឃើញ​ជាក់លាក់​របស់​ទំព័រ</em> ឬ​ការកំណត់​ភាពមើលឃើញ​ផ្សេងទៀតអាចត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​ការ​បន្ថែម​ទៅ​ទិដ្ឋភាព​សម្រាំង​ប្លុក​នេះ ។

en: Upload icon image
km: ផ្ទុក​រូបភាព​រូប​តំណាង​ឡើង

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
km: បើ​អ្នក​មិន​មាន​ឯកសារ​ចូល​ដំណើរ​ការ​ផ្ទាល់​ទៅ​កាន់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​ទេ ប្រើ​វាល​នេះ​ដើម្បី​ផ្ទុក​ឡើង​រូប​តំណាង​ផ្លូវកាត់ ។

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
km: អ្នក​ប្រើ​ដែល​មាន​សិទ្ធិ​ %outline-perm ​អាច​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ទាំង​អស់​បាន​ ។

en: Administer book outlines
km: គ្រប់​គ្រង​គ្រោង​សៀវ​ភៅ

en: Add content and child pages to books
km: បន្ថែម​មាតិកា​ និង​ទំព័រ​កូន​ទៅ​សៀវ​ភៅ

en: View printer-friendly books
km: មើល​សៀវ​ភៅ​ទ្រង់​ទ្រាយ​ទំព័រ​បណ្តាញ​សម្រាប់​បោះ​ពុម្ព

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
km: មើល​ទំព័រ​សៀវ​ភៅ​ និង​ទំព័រ​រង​ទាំង​អស់​របស់​វា នៅ​ពេល​ដែល​ឯកសារ​តែ​មួយបន្ថយ​ការ​បោះ​ពុម្ព ។ អា​ច​មាន​សមត្ថភាព​ខ្ពស់ ។

en: The logo could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​សញ្ញា​ឡើង​បាន​ទេ ។

en: The favicon could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​រូប​តំណាង​សំណព្វ​ឡើង​បាន​ទេ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
