Subsite (2.1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Value
ku: نرخ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Unknown export format.
ku: فۆرماتێکی هەناردنی نەناسراو.

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Book navigation block display
ku: پیشاندانی بلۆکی ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: Show block on all pages
ku: بلۆک لە هەموو پەڕەکان پیشان بدە.

en: Show block only on book pages
ku: بلۆک تەنها لە پەڕەکانی پەڕتووک پیشان بدە.

en: Upload icon image
ku: وێنۆچکە باربکە

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
ku: ئەگەر تۆ پەڕگەی راستەوخۆت نیە بۆ چوونە ناو سێرڤەر ، ئەوا لێرەدا وێنۆچکەی قەدبڕ بار بکە.

en: Administer book outlines
ku: بەڕێوەبردنی چوارچێوەکانی پەڕتووک

en: Add content and child pages to books
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک و پەڕەی بەچکە بۆ پەڕتووکەکان

en: The logo could not be uploaded.
ku: لۆگۆ نەتوانرا باربکرێت.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
