Subsite (2.1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Value
mn: Утга

en: Weight
mn: Жин

en: Theme
mn: Загвар

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Book navigation block display
mn: Номын холбоосуудын блокын харагдах байдал

en: Add content and child pages to books
mn: Номнуудад агуулга ба үр хуудас нэмэх
