Subsite (2.1.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Value
pl: Wartość

en: Weight
pl: Waga

en: Theme
pl: Skórka

en: Unknown export format.
pl: Nieznany format eksportu.

en: Menus
pl: Menu

en: Book navigation block display
pl: Ustawienia wyświetlania bloku książki

en: Path to custom icon
pl: Ścieżka do własnej ikony skrótu

en: Platform
pl: Platforma

en: Show block on all pages
pl: Wyświetlaj blok na wszystkich stronach

en: Show block only on book pages
pl: Wyświetlaj blok tylko na stronach książek

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
pl: Jeśli wybrano opcję <em>Wyświetlaj na wszystkich stronach</em>, blok będzie zawierał menu wszystkich książek dostępnych w witrynie. W przypadku opcji <em>Wyświetlaj blok tylko na stronach książek</em>, będzie on zawierał jedynie menu aktualnej książki lub nie będzie wyświetlany, jeśli dana strona nie należy do żadnej książki. Ustawienie <em>Wyświetlanie zależne od strony</em> lub inne ustawienia związane z wyświetlaniem bloków będą również brane pod uwagę.

en: Upload icon image
pl: Wyślij plik graficzny z ikoną

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
pl: Jeśli dostęp do plików na serwerze jest ograniczony, można skorzystać z tego pola do wysłania ikony skrótu.

en: Subsite
pl: Podserwis

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
pl: Użytkownicy posiadający uprawnienie %outline-perm mogą dodać do książki treść dowolnego typu.

en: Administer book outlines
pl: Administracja spisami treści książki

en: Add content and child pages to books
pl: Dodaj zawartość i strony podrzędne do książek

en: View printer-friendly books
pl: Przeglądanie książek przystosowanych do drukowania

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
pl: Przeglądanie książki wraz z wszystkimi podstronami jako jeden dokument dla ułatwienia drukowania. Może obniżać wydajność serwera.

en: The logo could not be uploaded.
pl: Logo nie mogło być wysłane.

en: The favicon could not be uploaded.
pl: Ikonka favicon nie mogła być wysłana.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Logo path
pl: Ścieżka logo
