Subsite (2.1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Value
sl: Vrednost

en: Weight
sl: Teža

en: Theme
sl: Tema

en: Unknown export format.
sl: Neznana izhodna oblika.

en: Menus
sl: Meniji

en: Path to custom icon
sl: Pot do lastne ikone

en: Show block on all pages
sl: Prikaži blok na vseh straneh

en: Upload icon image
sl: Naloži sliko za ikono
