Subsite (2.1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Value
sq: Vlera

en: Weight
sq: Pesha

en: Unknown export format.
sq: Format i panjohur eksportimi.

en: Menus
sq: Menutë

en: Book navigation block display
sq: Shfaqja e bllokut të lundrimit në libër

en: Path to custom icon
sq: Vendodhja e ikonës së personalizuar

en: Show block on all pages
sq: Shfaq bllokun të gjitha faqet

en: Show block only on book pages
sq: Shfaq bllokun vetëm tek faqet e librave

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
sq: Nëse është zgjedhur <em>Shfaq bllokun në të gjitha faqet</em>, blloku do të përmbajë menu të auto-krijuara për të gjithë librat e sitit. Nëse është zgjedhur <em>Shfaq bllokun vetëm tek faqet e librave</em>, blloku do të përmbajë vetëm një menu korresponduese me librin e faqes së hapur. Në këtë rast, nëse faqja aktuale nuk është një faqe libri, nuk do të shfaqet asnjë bllok. <em>Rregullimet e dukshmërisë në varësi të faqes</em> ose rregullime të tjera në lidhje me shfaqjen mund të përdoren për të shfaqur në menyrë të seleksionuar këtë bllok.

en: Upload icon image
sq: Ngarko figurën e ikonës

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
sq: Nëse nuk keni hyrje direkte për file në server, përdor këtë fushë për të ngarkuar ikonën tuaj të adresës.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
