Subsite (2.1.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Value
uk: Значення

en: Weight
uk: Вага

en: Theme
uk: Тема

en: Unknown export format.
uk: Невідомий формат експорту.

en: Menus
uk: Меню

en: Book navigation block display
uk: Відображення блоку навіґації по книзі

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Platform
uk: Платформа

en: Show block on all pages
uk: Показувати блок на всіх сторінках

en: Show block only on book pages
uk: Показувати блок лише на сторінках книги

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
uk: Якщо буде вибрана опція <em>Показувати блок на всіх сторінках</em>, то блок буде містити автоматично створені меню для всіх підшивок цього сайту. Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок тільки на сторінках підшивки</em>, то блок буде містити тільки одне меню, відповідне до підшивки поточної сторінки. У цьому випадку, якщо поточна сторінка не буде в підшивці, то блок відображатись не буде. Додатково можна використовувати <em>Специфічні для сторінки настроювання видимості</em> або інші параметри настроювання видимості для вибіркового відображення даного блоку.

en: Upload icon image
uk: Викласти зображення іконки

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо прямого доступу до серверу немає, щоб викласти іконку скористайтеся цим полем.

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
uk: Користувачі з повноваженням %outline-perm можуть додавати всі типи матеріалів.

en: Administer book outlines
uk: Адміністрування підшивок книг

en: Add content and child pages to books
uk: Додавання до книг вмісту і дочірніх сторінок

en: View printer-friendly books
uk: Показ книги у версії для друку

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
uk: Одночасний перегляд сторінки книги та всіх її підсторінок для зручного роздрукування. Це може потребувати деякого часу.

en: The logo could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти логотип.

en: The favicon could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти іконку favicon.

en: Branding
uk: Брендування

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Logo path
uk: Шлях до логотипа

en: Platform URL
uk: URL платформи

en: The selected "@iconset" iconset plugin does not exist.
uk: Обраного плаґіну іконок "@iconset" не існує.
