Autocomplete Search Suggestions (3.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Source
el: Πηγή

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Simple
el: Απλό

en: Index
el: Ευρετήριο
