Autocomplete Search Suggestions (3.0.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Content
es: Contenido

en: Disabled
es: Desactivado

en: Priority
es: Prioridad

en: Action
es: Acción

en: Quantity
es: Cantidad

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Update
es: Actualizar

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Advanced
es: Avanzado

en: Source
es: Origen

en: Indexing
es: Indexando

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Index
es: Índice

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Suggestion
es: Sugerencia
