Autocomplete Search Suggestions (3.0.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: Quantity
fi: Määrä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Update
fi: Päivitys

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Source
fi: Lähde

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Simple
fi: Yksinkertainen

en: Index
fi: Indeksi

en: Config
fi: Asetukset

en: Atoms
fi: Atomi
