Autocomplete Search Suggestions (3.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Action
te: చర్య

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Source
te: మూలం

en: Suggestion
te: సూచన
