Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Advanced
hi: विकसित

en: Source
hi: स्रोत

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Index
hi: अनुक्रमणिका
