Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Action
sv: Åtgärd

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Update
sv: Uppdatera

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Advanced
sv: Utökad

en: Source
sv: Källa

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Simple
sv: Enkel

en: Index
sv: Förteckning

en: Suggestion
sv: Förslag

en: Config
sv: Konfiguration
