Autocomplete Search Suggestions (4.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Priority
it: Priorità

en: Action
it: Azione

en: Quantity
it: Quantità

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Update
it: Aggiorna

en: Form ID
it: ID del form

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Advanced
it: Avanzate

en: Source
it: Sorgente

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Simple
it: Semplice

en: Index
it: Indice

en: Config
it: Configurazione
