Autocomplete Search Suggestions (4.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Source
lv: Avots

en: Indexing
lv: Notiek indeksēšana

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Index
lv: Rādītājs
