Autocomplete Search Suggestions (4.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Action
pl: Akcja

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Source
pl: Źródło

en: Indexing
pl: Indeksowanie

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Simple
pl: Prosto

en: Index
pl: Indeks

en: Config
pl: Konfiguracja
