Autocomplete Search Suggestions (4.1.0) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Enter the terms you wish to search for.
fy: Fier de wurden yn dêr't jo nei sykje wolle.
