Autocomplete Search Suggestions (4.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக
