Autocomplete Search Suggestions (4.1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Update
ka: განახლება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Source
ka: წყარო
