Autocomplete Search Suggestions (4.1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Update
kk: Жанарту

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.
