Autocomplete Search Suggestions (4.1.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Priority
sk: Priorita

en: Action
sk: Akcia

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Source
sk: Zdroj

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Suggestion
sk: Návrh
