Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Update
nn: Oppdater

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Index
nn: Indeks
