Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Update
sq: Rifresko

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
