Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Action
vi: Thao tác

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Update
vi: Cập nhật

en: Form ID
vi: ID của Form

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Source
vi: Nguồn

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Suggestion
vi: Đề nghị
