Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Priority
hu: Fontosság

en: Action
hu: Művelet

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Update
hu: Frissítés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Source
hu: Forrás

en: Indexing
hu: Indexelés

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Config
hu: Beállítás
