Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Update
sr: Ажурирање

en: Form ID
sr: ID форме
