Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Update
ur: تجدید

en: Form ID
ur: فارم کی آئی ڈی
