Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Update
ca: Actualitza

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Advanced
ca: Avançat

en: Source
ca: Font

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Index
ca: Índex

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Config
ca: Configuració
