Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Source
cs: Zdroj

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Index
cs: Rejstřík
