Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Index
eo: Indekso
