Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Enter the terms you wish to search for.
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin.
