Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Priority
id: Prioritas

en: Action
id: Tindakan

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Search
id: Pencarian

en: Update
id: Perbarui

en: Form ID
id: ID formulir

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Source
id: Sumber

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Index
id: Indeks
