Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Priority
ja: 優先度

en: Action
ja: アクション

en: Quantity
ja: 数量

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Update
ja: 更新

en: Form ID
ja: フォームID

en: Advanced
ja: 高度

en: Source
ja: ソース

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Simple
ja: 簡単

en: Index
ja: インデックス

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Config
ja: 設定
