Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Priority
tr: Öncelik

en: Action
tr: Eylem

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Update
tr: Güncelle

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Source
tr: Kaynak

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Simple
tr: Basit

en: Index
tr: Dizin

en: Config
tr: Yapılandırma
