Autocomplete Search Suggestions (8.x-1.6) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Advanced
oc: Avançat

en: Source
oc: Font

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Index
oc: Indèx
