Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: Index
bo: དཀར་ཆག
