Autocomplete Search Suggestions (8.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Priority
fr: Priorité

en: Quantity
fr: Quantité

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Advanced
fr: Avancé

en: Undefined
fr: Indéfini

en: Indexing
fr: Indexation

en: Stopwords
fr: Mots à exclure

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Config
fr: Configuration

en: Atoms
fr: Atomes
