Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Columns
fi: Palstat
