Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Administration
id: Administrasi

en: Node ID
id: ID Node

en: Users
id: Pengguna

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Columns
id: Kolom
