Super Admin Dashboard (1.0.1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Administration
no: Administrasjon

en: Users
no: Brukere

en: Content Type
no: Innholdstype

en: Columns
no: Kolonner
